1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Google Pixel 3 XL 64GB Just Black

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од Necromancer, 6 Декември 2018.

 1. VerifiedUsers Overlay
  Necromancer

  Necromancer
  Unstoppable

  3,191
  3,496
  24 Февруари 2012
  Машко
  GIS
  Продавам нов, со целофан Google Pixel 3 XL 64GB Just Black. Сите додатоци што одат со него (како на сликата), слушалки на USB-C, адаптер USB-C to 3,5mm audio, кабел, полнач...

  Цена: 50.000 ден.

  googlepixel3xlblack.jpg Google-Pixel-3-XL-Unboxing.jpg google-pixel-3-xl-header.jpg

  Повеќе инфо во ПП или на 071 243 437.
   
  На Иванчо, alek07, Molec и уште 10 други им се допаѓа ова.
 2. VerifiedUsers Overlay
  Necromancer

  Necromancer
  Unstoppable

  3,191
  3,496
  24 Февруари 2012
  Машко
  GIS
  Продадено, односно заменет за Xs.

  Може клуч.
   
 3. Boldozer

  Boldozer
  On your way to fame

  1,150
  569
  2 ноември 2012
  [​IMG]
   
  На BlackOuttheWoRlD, DrMTR, Molec и уште 6 други им се допаѓа ова.
 4. VerifiedUsers Overlay
  Necromancer

  Necromancer
  Unstoppable

  3,191
  3,496
  24 Февруари 2012
  Машко
  GIS
  Имав два, едниот јас го користам, женава е цел живот на ајфон, така и замената. Фала на забелешка ;)
   
  На aleksuperior, Molec, goran_oh и уште 2 други им се допаѓа ова.
Слични теми
 1. AlexanderMK
  Одговори:
  178
  Прегледи:
  13,184
 2. Luidgi
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  638
 3. cipiripi
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  702
 4. BESKO
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  848
Вчитување...

Сподели

Вчитување...