Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Google Pay...

ksimon

Gaining Experience
29 април 2011
412
221
Дали веќе може да се плаќа во МК со Google Pay, Smart watch...значи бесконтактно плаќање? Фала.
 

Ragnar

Unstoppable
9 декември 2015
1.875
2.099
Macedonia
Ragnar's setup  
Processor & Cooler
AMD Ryzen 3 2200G
Storage
Samsung 850 EVO 500 GB SSD
RAM
8 GB
Monitor
DELL S2419H
OS
Windows 10 Pro
Имав проблеми со Samsung Galaxy Watch 6, Google Wallet и NLB и сега ти ми потсети пробав и ја додадов картицата без тешкотии. Благодарам.
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
46.519
Мислења
964.178
Членови
34.887
Огласи
2.610
Најнов член
aleksimonovski
На врв Дно