• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Google низ историјата

Stane

Gaining Experience
4 октомври 2007
2,497
77
Интересно клипче,колку време му требало на овој да го направи :ermm::)
 

fuUuUzZzZy

On your way to fame
14 декември 2007
4,843
910
Ohrid
LOOL.. Алал да му е за трудот.. Јас не ни би го почнал сето ова..

Сепак.. Браво :bravo:
 

TheSpeedy

Intern
4 септември 2007
279
2
Вториов клип на Fiasco ме подзамисли за google.. што ако сето тоа е вистина хмм...
и тоа со CIA и компанија .. интересно..
 

vik

Intern
14 април 2007
1,936
31
Првото... одлична музика, подобра неможеше.
Ама второто :isplashen: човече, она страшно е.
It really makes you think...
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,737
Мислења
856,421
Членови
29,741
Најнов член
Bitpb
На врв Дно