1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј

Google Meet! Како да видам историја?

Дискусија во форумот 'Генерална дискусија' започната од Ile bocev, 6 Април 2020.

1. Ile bocev

Ile bocev
    Gaining Experience

273
    207
    15 ноември 2015
    Машко
    Здраво дечки. Малку помош ако некој знае.
    Потребна ми е Google Meet историјата од денес да ја вратам, односно да го гледам повторно истото предавање. Дали знае некој опција за како да го направам тоа?

2. Taurus

Taurus
    Модератор

2,344
    1,010
    13 oктомври 2007
    Машко
    UI Designer
    На Ile bocev му/ѝ се допаѓа ова.
  3. Oktar

Oktar
    Epic

3,662
    10,912
    23 oктомври 2012
    Машко
    Не постои такво нешто како гугл мит историја, да го вратиш видеото што си го гледал. Можеш само да снимаш мит состаноци и потоа да си ги гледаш, буквално добиваш фајл. Ако никој не го снимал состанокот, нема ни снимка од истиот, таман работа сите митови да беа снимани и да можеш да мотаж назад, па не е ова макс теве.

На Ile bocev и gokica им се допаѓа ова.
  4. Ile bocev

Ile bocev
    Gaining Experience

273
    207
    15 ноември 2015
    Машко
    @Изгледа може како што вели @Taurus но требало да бидам логиран со таков админ акаунт.
    Како и да е ми пропадна проектот и ќе барам други начини сега. Фала ви

5. Oktar

Oktar
    Epic

3,662
    10,912
    23 oктомври 2012
    Машко
    Друже, аудит лог е не е видео запис од состанокот. Аудит лог е само запис дека тој и тој имале состанок. Ако некоја од страните не го сними митот, нема да има снимка. Веруј ми, сум видел компјутери.

На shooter му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели

Вчитување...