• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Продадено Google Home Assistant

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

Skorp

Gaining Experience
25 август 2016
385
312
Skopje
Ќе ве молам за проценка на Google Home Assistant. Си работи најнормално и доаѓа со оригиналната кутија и сите додатоци.

AD6450DA-D0E2-4001-8055-BB13F7972797.jpeg
 
  • Ја почнал/а темата
  • #2

Skorp

Gaining Experience
25 август 2016
385
312
Skopje
Со оглед на цените на интернет, оди на продажба за 4000 ден.


 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,536
Мислења
858,918
Членови
29,941
Најнов член
искра
На врв Дно