• Поради преголемиот интерес за графички карти, и злоупотребата на платформата за личен профит, се забранува проценка на графички карти на неопределено време.
  Секој кој нема да го почитува ова правило ќе му биде одземено правото на огласување перманентно.

  Со почит It.mk
 • Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Продадено Google Home Assistant

Статус
Затворена за нови мислења.
 • Ја почнал/а темата
 • #1

Skorp

Gaining Experience
25 август 2016
383
313
Skopje
Ќе ве молам за проценка на Google Home Assistant. Си работи најнормално и доаѓа со оригиналната кутија и сите додатоци.

AD6450DA-D0E2-4001-8055-BB13F7972797.jpeg
 
 • Ја почнал/а темата
 • #2

Skorp

Gaining Experience
25 август 2016
383
313
Skopje
Со оглед на цените на интернет, оди на продажба за 4000 ден.


 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,751
Мислења
856,677
Членови
29,749
Најнов член
dukata
На врв Дно