• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Good Bye Microsoft

Vavo

Intern
20 октомври 2007
270
15
Skopje
Демек инсталираш Линукс преку Виндовс. И што? Нешто како линукс вирус за МЅ :)

Земи си ЦД и инсталирај како човек
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,152
Мислења
839,534
Членови
29,061
Најнов член
Mance1020
На врв Дно