• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

GoneIn60s 1.3

  • Ја почнал/а темата
  • #1

DynamicMK

Gaining Experience
11 април 2007
1,635
181
Програмава ве штити од несакано затварање на некоја програма.
По затварањето на некоја апликација имате 60 секунди (со можност за менување на вредноста) да ја вратите.

Ми се случувало повеќе пати да затворам некоја програма несакајќи но по она што ми се случи денес си ветив дека нема да го исклучам GoneIn60s.

Download Here
Бесплатно.
 

AMD_fan

Gaining Experience
10 ноември 2007
3,646
139
Ми се случувало повеќе пати да затворам некоја програма несакајќи
Ехх се има случувано и кај мене многу пати, особено кога имам отворено 2-3 програми истовремено и кога работам паралелно на нив. Корисно програмче и вреди да се проба. :bravo:
 

vik

Intern
14 април 2007
1,936
31
Ушѕе од порано го користам и многу работа ми инма завршено. Стварно вреди да се инсталира.
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,536
Мислења
858,912
Членови
29,941
Најнов член
искра
На врв Дно