• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

GoneIn60s 1.3

DynamicMK

премиум член
11 април 2007
1.640
186
Програмава ве штити од несакано затварање на некоја програма.
По затварањето на некоја апликација имате 60 секунди (со можност за менување на вредноста) да ја вратите.

Ми се случувало повеќе пати да затворам некоја програма несакајќи но по она што ми се случи денес си ветив дека нема да го исклучам GoneIn60s.

Download Here
Бесплатно.
 

AMD_fan

Gaining Experience
10 ноември 2007
3.646
139
Ми се случувало повеќе пати да затворам некоја програма несакајќи

Ехх се има случувано и кај мене многу пати, особено кога имам отворено 2-3 програми истовремено и кога работам паралелно на нив. Корисно програмче и вреди да се проба. :bravo:
 

vik

Intern
14 април 2007
1.936
32
Ушѕе од порано го користам и многу работа ми инма завршено. Стварно вреди да се инсталира.
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43.458
Мислења
901.519
Членови
32.169
Огласи
540
Најнов член
MartinLee33
На врв Дно