Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Голема понуда на лаптопи Gaming и бизнис класа. Core i5, core i7, Core i9, Ryzen 7. Супер цени

Dinamit

Gaining Experience
25 мај 2013
396
498
Dinamit додаде нов оглас:

Голема понуда на лаптопи Gaming и бизнис класа. Core i5, core i7, Core i9, Ryzen 7. Супер цени - 90 €

На продажба голем избор на лаптопи.

Tip-3 HP Elitebook 840 G1 (3 парчиња)

Intel core i5 4300
8GB Ram
120GB SSD
14" HD Display
Baterija X

Цена 110 eвра

Tip-4 Lenovo G70-80 ( 1 парче)

Intel core i3 5020
8GB Ram
AMD Radeon R5 M255 2GB
120GB SSD
17.3 Display ( ќе се провери резолуција)
Проблем, неколку копчиња на тастатура треба да се притиснат појако за да работат

Цена 90 еу


Tip-6 HP Probook 470 G2 (2 парчиња)

Intel core i7 4510
8GB Ram
AMD Radeon R5 M255 2GB
120GB SSD
17.3...

Видете го целиот оглас...
 

Dinamit

Gaining Experience
25 мај 2013
396
498
надополнување со моментална состојба!

Tip-2 HP Elitebook 840 G1 (3 парчиња)
останато 1 парче

Intel core i5 4300
8GB Ram
120GB SSD
14" HD Display
Baterija X

Цена 110 eвра

Tip-3 Dell Latitude 5470 (3 парчиња) продадени

Intel core i5 6300
16GB Ram
250GB SSD
14" HD Display

Цена 145 eвра

Tip-4 Lenovo G70-80 ( 1 парче)

Intel core i3 5020
8GB Ram
AMD Radeon R5 M255 2GB
120GB SSD
17.3 Display ( ќе се провери резолуција)
Проблем, неколку копчиња на тастатура треба да се притиснат појако за да работат

Цена 90 еу


Tip-6 HP Probook 470 G2 (2 парчиња) 1 парче

Intel core i7 4510
8GB Ram
AMD Radeon R5 M255 2GB
120GB SSD
17.3 FullHD
Baterija X

Цена 8GB 125 eвра
Цена 16GB 139 евра

Tip-7 HP 250 G6 (2 парчиња) 1 парче

Intel core i5 7200
8GB Ram
250GB SSD nvme
15.6 Full HD
Baterija X

Цена 9300 денари

Tip-8 Dell Latitude 5580 (1 парче)

Intel core i5 6300
16GB Ram
250GB SSD nvme
15.6 Full HD

Цена 9900 денари

Tip-14 Lenovo ideapad 3 ( 2 парчиња) 1 парче

Amd Ryzen 5 3500u
16GB Ram
250GB SSD nvme
15.6 Full HD

Цена 8GB 13990 денари
Цена 16GB 14900 денари


Tip. 15 HP Studio G5 ( 3 парчиња)
2 парчиња

Intel core i7 8750H
32GB DDR4
1000GB SSD nvme
Nvidia Quadro 4GB
15.6” Full HD Display
Батерија Х

Цена 16GB 299 eу
Цена 32GB 339 eу

Tip-16 Lenovo Ideapad Gaming 3 ( 2 парчиња) Продадени

Intel core i7 8750H
16GB DDR4
500GB SSD nvme
Ge Force GTX 1060 6GB
15.6” Full HD Display
Батерија Супер

Екстра цена 21000 денари
Цена 32ГБ 24000 денари

Tip- 22 Dell Inspiron 5570 ( 2 парчиња) 1 парче

Intel core i7 8550
32GB Ram
250GB SSD nvme
Amd Radeon m460 4GB
15.6” FHD Display

Цена 8GB 249 еу
Цена 32GB 315 eу

Tip- 23 HP Elitebook 860 G10 ( 3 парчиња) 2 парчиња

Intel core i7 1360P (13 генерација)
16GB Ram
1000GB SSD nvme
Intel Iris
15.6” FHD IPS Display

Супер Цена 550 еу

Tip 24 Asus TUF Gaming ( 2 парчиња)
1 парче

AMD Ryzen 7 5800H
16GB Ram
1000GB SSD Nvme
RTX 3060 6GB
15.6 inc Full HD 144Hz
Супер Батерија

Екстра цена 560 eу

Tip 25 HP Gaming (2 парчиња) продадени

Intel Core i9 9990HQ
64GB Ram DDR4
500GB SSD Nvme
RTX 3000 8GB
15.6 inc Full HD 1920x1080
супер батерија

цена 749 eу

Tip 27 Dell workstation Game (2 парчиња)

Intel Core i9 10850H
64GB Ram DDR4
1000GB SSD Nvme
RTX 5000 16GB
15.6 inc Full HD Ips 1920x1080
супер батерија

Екстра цена 850 евра

Тip 28 Razer Blade ( Ново 1 парче)
продаден

Intel Core i9 13950HX
64GB Ram DDR4
2000GB SSD Nvme
RTX 4090 16GB
15.6" 3K Display 240Hz
Harman Cardon Sound

Промо цена 3590 евра
 
Последна промена:

Dinamit

Gaining Experience
25 мај 2013
396
498
надополнување со моментална состојба!
Останати лаптопи

Tip-2 HP Elitebook 840 G1 (3 парчиња)
останато 1 парче

Intel core i5 4300
8GB Ram
120GB SSD
14" HD Display
Baterija X

Цена 110 eвра намалување 99 евра

Tip-4 Lenovo G70-80 ( 1 парче)

Intel core i3 5020
8GB Ram
AMD Radeon R5 M255 2GB
120GB SSD
17.3 Display ( ќе се провери резолуција)
Проблем, неколку копчиња на тастатура треба да се притиснат појако за да работат

Цена 90 намалување 80 еу


Tip-6 HP Probook 470 G2 17.3 " display (2 парчиња) 1 парче

Intel core i7 4510
8GB Ram
AMD Radeon R5 M255 2GB
120GB SSD
17.3 FullHD
Baterija X

Цена 8GB 125 eвра
Цена 16GB 139 евра

Tip-8 Dell Latitude 5580 (1 парче)

Intel core i5 6300
16GB Ram
250GB SSD nvme
15.6 Full HD

Цена 9900 денари

Tip-14 Lenovo ideapad 3 ( 2 парчиња) 1 парче

Amd Ryzen 5 3500u
16GB Ram
250GB SSD nvme
15.6 Full HD

Цена 8GB 13990 денари
Цена 16GB 14900 денари


Tip. 15 HP Studio G5 ( 3 парчиња)1 парче

Intel core i7 8750H
32GB DDR4
1000GB SSD nvme
Nvidia Quadro 4GB
15.6” Full HD Display
Батерија Х

Цена 16GB 299 eу
Цена 32GB 339 eу

Tip-16 Lenovo Ideapad Gaming 3 ( 2 парчиња) Продадени

Intel core i7 8750H
16GB DDR4
500GB SSD nvme
Ge Force GTX 1060 6GB
15.6” Full HD Display
Батерија Супер

Екстра цена 21000 денари
Цена 32ГБ 24000 денари

Tip- 22 Dell Inspiron 5570 ( 2 парчиња) 1 парче

Intel core i7 8550
32GB Ram
250GB SSD nvme
Amd Radeon m460 4GB
15.6” FHD Display

Цена 32GB 319 eу, намалување 299 евра

Tip- 23 HP Elitebook 860 G10 ( 3 парчиња) 1 парче

Intel core i7 1360P (13 генерација)
16GB Ram
1000GB SSD nvme
Intel Iris
15.6” FHD IPS Display

Супер Цена 550 еу

Tip 24 Asus TUF Gaming ( 2 парчиња)
1 парче

AMD Ryzen 7 5800H
16GB Ram
1000GB SSD Nvme
RTX 3060 6GB
15.6 inc Full HD 144Hz
Супер Батерија

Екстра цена 560 eу

Tip 25 HP Gaming (2 парчиња) продадени

Intel Core i9 9990HQ
64GB Ram DDR4
500GB SSD Nvme
RTX 3000 8GB
15.6 inc Full HD 1920x1080
супер батерија

цена 749 eу

Тip 28 Razer Blade ( Ново 1 парче)
продаден

Intel Core i9 13950HX
64GB Ram DDR4
2000GB SSD Nvme
RTX 4090 16GB
15.6" 3K Display 240Hz
Harman Cardon Sound

Промо цена 3590 евра
 

Нови мислења

Последни Теми

Онлајн членови

Статистика

Теми
47.130
Мислења
975.217
Членови
35.437
Најнов член
fensa08
На врв Дно