• Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Голема понуда на лаптопи Apple Macbook M1, Dell Latitude. Супер понуди

Dinamit

Gaining Experience
25 мај 2013
385
372
Dinamit додаде нов оглас:

Голема понуда на лаптопи Apple Macbook M1, Dell Latitude. Супер понуди - 230 €

Супер понуда на бизнис класа на лаптопи. Состојба, одлично сочувани.

1. Apple Macbook Pro 13 2011

Intel Core i5
4GB 1333 MHz
macOS High Sierra
Батерија 2-3 часа
Оригинал полнач

Супер Цена 230 евра


2. Dell latitude bussines ( 2 парчиња) (без траги на користење)

Intel core i5 8 gen.
16GB DDR4
1TB SSD
14" Full HD 1920x1080 IPS
Батерија 98.5%

Цена 19500 денари

3. Dell XPS 13 (1 парче) без траги на користење

- Во кутија

Intel core i7 8 gen
16Gb ddr4
500Gb SSD
13" full HD IPS...

Видете го целиот оглас...
 

Dinamit

Gaining Experience
25 мај 2013
385
372
Делл лаптопите се продадени
Останати Apple Macbook уште 3 парчиња
со дополнителни намалени цени
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43.414
Мислења
900.375
Членови
32.127
Огласи
505
Најнов член
Medelin
На врв Дно