1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Gogox AD360 блиц со додатоци

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од stefan_off, 19 Јуни 2019.

 1. stefan_off

  stefan_off
  Gaining Experience

  321
  266
  29 oктомври 2009
  Фотограф
  Gogox AD360 блиц со додатоци

  Godox AD360 блиц
  Godox PB960 батерија со 2 кабли краток и долг 5м
  Godox DB-02 конвертор за пробзо да пуне блицот
  Flashpoint R1 мануелен трансмитер со ресивер Nikon - Canon
  Flashpoint R1 HSS Nikon трансмитер
  Flashpoint Snoot with Grid
  Godox AD-S11 грид и гелови во боја
  Godox AD-S17 Wide Angle Soft Focus Shade Diffuser
  Godox PB960 Flash Battery Pack Power Cable for smartphone

  Состојба 10/10
  Цена 19000ден
  Инфо 078-980-787

  64502796_10217866034715884_1376412429956677632_o.jpg
   
 2. stefan_off

  stefan_off
  Gaining Experience

  321
  266
  29 oктомври 2009
  Фотограф
  Продадено надовор од форумот, може клуч.
   
Слични теми
 1. JasSum
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  683
 2. CHukio
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  864
 3. Oktar
  Одговори:
  17
  Прегледи:
  3,198
 4. gokica
  Одговори:
  14
  Прегледи:
  3,239
 5. NERD.
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  311
Вчитување...

Сподели

Вчитување...