1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

God of war ps4

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од vladimir171, 13 Септември 2019.

 1. vladimir171

  vladimir171
  Gaining Experience

  363
  182
  15 ноември 2007
  Машко
  Ја продавам играта од насловот, купена е од галерија пред месец дена, свртена и сега стои во фиока.
  Цена 1500 ден.
   
  На skullmonkey му/ѝ се допаѓа ова.
 2. UnderMyRules

  UnderMyRules
  Gaining Experience

  704
  174
  27 ноември 2008
  Машко
  Ако не си напраил платинум вади ја од фиока и направи ги сите трофеи вреди чувството да видиш 100% на оваа игра :D
   
  На Psycore му/ѝ се допаѓа ова.
 3. vladimir171

  vladimir171
  Gaining Experience

  363
  182
  15 ноември 2007
  Машко
  Во моментов заглавен сум со играње witcher и the shadow of tomb raider, а на чекање ми се dark souls 3, far cry- new dawn, battlefield v, star wars battlefront ii, mass effect andromeda, borderlands..и еве ја се крчка anthem денес EA access ми ја пуштија free to play.. задоволство од 100% т.е. 120% ми направи само spyro триологијата кога ја свртев пошто ме врати у детство :D
   
  На skullmonkey му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели

Вчитување...