• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Goch EL Manevski - May Promo Mix

  • Ја почнал/а темата
  • #7
25 мај 2008
23
2
фала дечки го преслушуваа прееска од "antenna 5" па у случај лефанк и ицко пуштат срце кје ве информирам за да слушаме сите заедно :) фала уште еднаш и слушајте добра музика додека програмирате :p поздрав
 

AMD_fan

Gaining Experience
10 ноември 2007
3,646
139
А ти продолжи да не освежуваш со нови миксови. Во секој случај ако имаш нешто ново, сподели го со нас. :bravo:
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,717
Мислења
856,007
Членови
29,737
Најнов член
M123xyz
На врв Дно