• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Goch EL Manevski - June Promo

  • Ја почнал/а темата
  • #1
25 мај 2008
23
2Tracklist

01.Weekender - Sunday Session (Orig)
02.JAS - Soul Soing Dishes (Mix)
03.Akabu - Im Not Afraid Of The Future (Mix)
04.Tiger Stripes - Hooked (Orig)
05.Oliver Koletzki - Music From The Heart (Mix)
06.Joris Voorn - The Deep (Mix)
07.Johnny D - Riddim Mood (Orig)
08.Aleksandar Tanchevski - Special Delivery
09.Adam S, Chris Special - Go Deep (Orig Mix)
10.Hugo - The Sloop (Orig Mix)

Style: Deep, Tech-House
Kbit: 192
Time: 58:41
Size: 80.5 MB


Download http://www.gochelmanevski.pushalna.com/


повелете новиот микс :)
 

The Shadow

Intern
30 март 2008
576
5
80 mb:isplashen:,леле од пред 5 минути му праи buffering,и уште пишува 0% complete,:LOL::LOL:,
BTW I like your style too.:bravo:
 
  • Ја почнал/а темата
  • #4
25 мај 2008
23
2
:/ фрки со нетот или до странава е кај што е ставен?
 

386ka

Gaining Experience
22 декември 2007
2,365
193
Мн добри мискови правиш! Имаш реп од мене и продолжи да правиш миксови само друг пат дај некој линк со малце поголем квалитет, нека не биде 320kbit ама барем 256kbit!:bravo:
 
  • Ја почнал/а темата
  • #7
25 мај 2008
23
2
320ка за сет е многу големо... 192 е најприфатлив али ајде следниот ќе го средам и во 320ка и ќе ти го пратам по приватна порака линкот :) cheers
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,557
Мислења
859,405
Членови
29,952
Најнов член
trajced
На врв Дно