• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Goch EL Manevski @ Frisky Radio

HijackHacker

Gaining Experience
21 февруари 2008
5,108
297
www.gorjan.info
Што беше целта на постот?
Реклама?

Знаеш дека спамирање во каква била форма не е дозволено на форумот.

Внимавај на постовите.
 

MetalGear

On your way to fame
14 април 2007
2,997
510
www.ibiz.mk
сепак ова не се смета за реклама
дечкото само не известува дека ке го има на радио:)
мислам дека сум во право

ај друже со среќа и смо напред
 

Stane

Gaining Experience
4 октомври 2007
2,497
77
Хахаха ти изгледа си назад со времето,брат тоа веќе помина.
 
17 февруари 2008
193
2
Мислев дека е за утре.Постирано е пред 5 часа.Пишува "tomorow", мислев дека е tomorrow-утре. :krshiglava:
 

DynamicMK

Gaining Experience
11 април 2007
1,635
181
Frisky радио ми е едно од омилените, браво ова е дефинитивно голем успех...
congratz dude :bravo:

За жал јас нема да можам да слушам но се надевам дека ќе поставиш линк за download ;)
 
  • Ја почнал/а темата
  • #18
25 мај 2008
23
2
го слушаше ли гестот некој од тука, имаше 1891 слушател л у д и л о !
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,548
Мислења
823,094
Членови
28,059
Најнов член
Даниел2222
На врв Дно