• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Goch EL Manevski @ Antenna 5

AMD_fan

Gaining Experience
10 ноември 2007
3,646
139
Браво батка. Продолжи така. :bravo:
Антена 5 слушам 90% од времето дури сум на компјутер, така да во четврток сигурно ќе бидам на фреквенцијата на Антена 5. :muzika:
 

goodboy

Intern
12 јануари 2008
849
21
oh ispustiv jas ....
moze da zakaces neshto na nekoj hosting
toa nema da e protiv pravilata na forumot da te slusneme (barem jas )

:bravo:
 

hmmm

Gaining Experience
30 ноември 2007
1,242
80
hmmm's setup  
Processor & Cooler
i5 3570k @4.2GHz & CM Hyper 212+
Motherboard
AsRock Z77 Pro3
Storage
Samsung 840 EVO 120GB + WD Black 1TB
PSU
Corsair CX600
RAM
2x4GB G.Skill Sniper 1600MHz
Video card
HD4000
Case
Custom
Mouse
Gigabyte GM-M7000
Keyboard
Generic
Audio
Asus Xonar DG
Monitor
Compaq Q2159
OS
Windows 8 64bit
Само продолжи така, батка :bravo:
 
  • Ја почнал/а темата
  • #9
25 мај 2008
23
2
Како беше за тие што слушаа? :) иначе "goodboy" чекам да се уклучи lephonq на мсн за да ми го прати таков монтиран со зборење и ќе го пратам иначе јуни сесијата ми ја пушти :)
 

AMD_fan

Gaining Experience
10 ноември 2007
3,646
139
Што бидна со снимениот материјал од DJs Corner на Antenna 5 (со Dj Icko i Lephonq)? За тие што го испуштивме...... го закачи ли некаде? :)
 
  • Ја почнал/а темата
  • #11
25 мај 2008
23
2
lephonq отиде на одмор баш јас кога се вратив од одмор :( а со ицко не сум во контакт :) ќе биде cheers
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44,048
Мислења
860,899
Членови
29,909
Најнов член
Klosus
На врв Дно