• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Gnome problem

  • Ја почнал/а темата
  • #1

vj_vip

Intern
17 април 2007
83
0
Daj ve molam pomognete vejke 2pat mi gojavuva ovoj problem...(na slikata)
 
  • Ја почнал/а темата
  • #3

vj_vip

Intern
17 април 2007
83
0
ok go resiv, vo synaptic brisete (gnome-settings-daemon) mislam deka e od toa sto snimav nekoi prog. za KDE ...
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,727
Мислења
856,113
Членови
29,737
Најнов член
M123xyz
На врв Дно