• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Gmail SPAM филтер

  • Ја почнал/а темата
  • #1

D

Администратор
31 март 2007
3,298
2,014
www.iwmnetwork.com
[ame="http://www.youtube.com/watch?v=8FVme_xIRYk"]YouTube - Spam, time, and you: An educational video from Gmail[/ame]
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,702
Мислења
855,890
Членови
29,736
Најнов член
pavlo.maznevski
На врв Дно