• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Глувче-телефон за Skype разговори

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

e r i c

Баниран/a
27 ноември 2007
45
2
Новиот интересен апарат на пазарот за технологија изгледa како глувче, а се користи за Skype разговори и за забава. Вклучете го на вашиот компјутер и видете колку е добар овој производ направен во Кина, кој може да биде интересен роденденски подарок . Па, ако ви се зборува многу и сакате да сурфате во исто време, купете го овде.

Извор: http://www.365.com.mk/index.php?option=com_content&task=view&id=2162&Itemid=2
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,727
Мислења
849,543
Членови
29,448
Најнов член
Whale332
На врв Дно