• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Глобално се урна интернетот!

maximilian

Gaining Experience
26 март 2008
1,064
74
Да бе, тоа беше многу јака епизода од Southpark, направија дури бегалски кампови за луѓето што немаат интернет и на крајот испадна дека требало само да го рестартираат “интернетот“ :LOL:
 

vik

Intern
14 април 2007
1,936
31
Имеше и една вакво шуто, дека можеш да ги пупиш Google или Интернето ако во Google напишиш Google.:)
Ама и ова е :LOL::LOL:
 

Vavo

Intern
20 октомври 2007
270
15
Skopje
Кој сака ваков ретардиран хумор? Трошење пари и ВОЗДУХ!
 

Romanticen

Intern
6 јануари 2008
206
9
romanticni.com.mk
Ако добро разбрав интернетот се срушил затоа што тој уклучил и скајп и мозила и мај спејс и уште 300 чуда????? OMG
Па ако е така дај јас ке уклучам толку работи па нека се сруши :LOL::D
 

Vlatzki

Gaining Experience
1 мај 2008
1,272
329
Абе срање видео...

Со миљони работи да уклучам компјутерот ќе цркне, не нетот. Кај мене нетот е далеку побрз од компјутерот.:LOL::LOL::LOL:
 
  • Ја почнал/а темата
  • #14

HijackHacker

Gaining Experience
21 февруари 2008
5,108
297
www.gorjan.info
Абе срање видео...

Со миљони работи да уклучам компјутерот ќе цркне, не нетот. Кај мене нетот е далеку побрз од компјутерот.:LOL::LOL::LOL:
Абе друже, ти незнаеш што е зезанција?
 

DynamicMK

Gaining Experience
11 април 2007
1,635
181
абе ова е шега :) има цел филм The onion movie, погледнете го ако ве насмеа видеово
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,518
Мислења
845,848
Членови
29,316
Најнов член
Melisa.blanco
На врв Дно