• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Гласајте за мене

  • Ја почнал/а темата
  • #10

spiderman

Intern
16 април 2007
783
44
На 15 Септември хахаха овај помина :LOL::LOL: не го праев ја ме снимаа на вести :LOL::LOL::LOL:
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,550
Мислења
859,225
Членови
29,947
Најнов член
bobimila
На врв Дно