1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Gigabyte Z390 AORUS ELITE

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од Multipass, 28 Јануари 2020.

Тагови:
 1. Multipass

  Multipass
  Gaining Experience

  161
  291
  1 ноември 2015
  Машко
  Продавам матична плоча Gigabyte Z390 AORUS ELITE.

  Купена е во Анхоч, користена е 6 месеци со преостаната гаранција од 30 месеци. Со неа се зачувани сите додатоци со кои доаѓа, како и самата кутија.

  Ја продавам бидејќи ми е досадно и сакам нов систем да склопувам. :)

  Цена: 9.500 денари.
   
  Последна промена: 28 Јануари 2020
Слични теми
 1. SiPy`
  Одговори:
  21
  Прегледи:
  3,127
 2. gOJDO
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  739
 3. skopje_mkd
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  1,240
 4. Source441
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  264
 5. MadBuldog
  Одговори:
  19
  Прегледи:
  692
Вчитување...

Сподели

Вчитување...