1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Продадено Gigabyte Z370 AORUS GAMING 7

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од Skorp, 21 Мај 2020.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. Skorp

  Skorp
  Gaining Experience

  354
  263
  25 Август 2016
  Машко
  Ќе ве молам за проценка на MB Gigabyte Aorus Z370 GAMING 7.
  Се продава поради upgrade. Има преостаната гаранција во Нексио, треба да проверам уште колку.
   
  На viktorijano му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Skorp

  Skorp
  Gaining Experience

  354
  263
  25 Август 2016
  Машко
  Привремено се трга од продажба.
   
 3. Skorp

  Skorp
  Gaining Experience

  354
  263
  25 Август 2016
  Машко
  Се враќа на продажба - 8000 денари.
  Гаранција има до октомври/ноември 2020.
   
 4. Skorp

  Skorp
  Gaining Experience

  354
  263
  25 Август 2016
  Машко
  Доаѓа со оригиналното пакување.
  E3B7BF4A-5A49-497E-903D-6BDAA6A116D9.jpeg
   
  На Fresh и gOJDO им се допаѓа ова.
 5. Skorp

  Skorp
  Gaining Experience

  354
  263
  25 Август 2016
  Машко
 6. Skorp

  Skorp
  Gaining Experience

  354
  263
  25 Август 2016
  Машко
 7. Skorp

  Skorp
  Gaining Experience

  354
  263
  25 Август 2016
  Машко
 8. Skorp

  Skorp
  Gaining Experience

  354
  263
  25 Август 2016
  Машко
 9. Skorp

  Skorp
  Gaining Experience

  354
  263
  25 Август 2016
  Машко
  Up
  --- Споени мислења, 26 Јуни 2020 ---
  Може клуч - продадено
   
  На gOJDO му/ѝ се допаѓа ова.
Слични теми
 1. spiritBreaker
  Одговори:
  19
  Прегледи:
  3,375
 2. SiPy`
  Одговори:
  21
  Прегледи:
  3,229
 3. Source441
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  508
 4. OrionZ
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  1,262
 5. Multipass
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  330
Вчитување...
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели

Вчитување...