1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Gigabyte Windforce GTX 970 4GB

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од Tomislav96, 6 Декември 2018.

 1. Tomislav96

  Tomislav96
  On your way to fame

  820
  934
  7 Февруари 2013
  Машко
  Програмер
  Се продава графичката, гаранција мислам нема, слабо користена подолго време извадена..
  Само за игри, во непушачка просторија користена

  GV-N970WF3OC-4GD (rev. 1.0/1.1) | Graphics Card - GIGABYTE Global

  Локација Скопје
  Цена 150 еур.
  Повеќе информации само на телефон, Давид 070291371 received_2279673215635903.jpeg received_317935055726682.jpeg received_1955052951463628.jpeg

  Испратено од SM-N960F преку IT.mk форум апликација
   
  На gOJDO му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Tomislav96

  Tomislav96
  On your way to fame

  820
  934
  7 Февруари 2013
  Машко
  Програмер
 3. Tomislav96

  Tomislav96
  On your way to fame

  820
  934
  7 Февруари 2013
  Машко
  Програмер
  Нова цена: 7500mkd
   
  На topic и gOJDO им се допаѓа ова.
 4. Tomislav96

  Tomislav96
  On your way to fame

  820
  934
  7 Февруари 2013
  Машко
  Програмер
  На Banjifiko му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели

Вчитување...