• Поради преголемиот интерес за графички карти, и злоупотребата на платформата за личен профит, се забранува проценка на графички карти на неопределено време.
  Секој кој нема да го почитува ова правило ќе му биде одземено правото на огласување перманентно.

  Со почит It.mk
 • Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Продадено Gigabyte RX 5700 XT Gaming

Статус
Затворена за нови мислења.
 • Ја почнал/а темата
 • #1

blackelf

Gaining Experience
14 декември 2013
608
491
Продавам две графички Gigabyte RX 5700 XT Gaming купени во Јуни од Анхоч.
53.000 мкд парче, 100.000 мкд двете.
Скопје.

1614694612277.png
 
 • Ја почнал/а темата
 • #2

blackelf

Gaining Experience
14 декември 2013
608
491
Продадени надвор од форум.
Клуч.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,564
Мислења
846,622
Членови
29,351
Најнов член
Catcatcat
На врв Дно