1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Gigabyte GTX960 4Gb

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од Astro, 11 Јуни 2019.

 1. VerifiedUsers Overlay
  Astro

  Astro
  Guru

  6,164
  8,489
  20 Јуни 2012
  Машко
  ERP Consultant, MCSA, SQL
  Се продава картицата. Користена лично од мене, мислам дека ја имам и кутијата. Не е копана, гаранцијата е помината лани есента.

  GV-N960OC-4GD (rev. 1.0) | Graphics Card - GIGABYTE Global

  Цена 5.000 денари
   
  На Cyber_Ohrid му/ѝ се допаѓа ова.
 2. VerifiedUsers Overlay
  Astro

  Astro
  Guru

  6,164
  8,489
  20 Јуни 2012
  Машко
  ERP Consultant, MCSA, SQL
 3. VerifiedUsers Overlay
  Astro

  Astro
  Guru

  6,164
  8,489
  20 Јуни 2012
  Машко
  ERP Consultant, MCSA, SQL

Сподели

Вчитување...