1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Проценка Gigabyte GTX1050Ti

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од stevo15, 10 oктомври 2019.

 1. stevo15

  stevo15
  Gaining Experience

  259
  226
  17 Септември 2012
  Машко
  Како што гласи насловот, ми треба проценка на графиката
  - Gigabyte GTX1050TI
  Гаранција нема, купена е од Анхоч.

  [​IMG]
  [​IMG]
   
  На rippermkd му/ѝ се допаѓа ова.
 2. VerifiedUsers Overlay
  Astro

  Astro
  Guru

  6,104
  8,405
  20 Јуни 2012
  Машко
  ERP Consultant, MCSA, SQL
  5000
   
  rippermkd, Peceto, zipi123 и на уште 1 им се допаѓа ова.
 3. windows8

  windows8
  On your way to fame

  743
  961
  12 Февруари 2012
  Машко
  3000
   
  На rippermkd му/ѝ се допаѓа ова.
 4. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  9,016
  12,388
  23 Јануари 2008
  Манга
  5k
   
  rippermkd, stevo15 и на Peceto им се допаѓа ова.
 5. stevo15

  stevo15
  Gaining Experience

  259
  226
  17 Септември 2012
  Машко
  Оди на продажба за 4.5к денари.
   
  На Дарко Крушјановски, gocetan, Gucci и уште 2 други им се допаѓа ова.
 6. stevo15

  stevo15
  Gaining Experience

  259
  226
  17 Септември 2012
  Машко
 7. stevo15

  stevo15
  Gaining Experience

  259
  226
  17 Септември 2012
  Машко

Сподели

Вчитување...