1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Проценка Gigabyte GTX 1070 Xtreme Gaming 8GB

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од Jokerski, 27 Јуни 2017.

 1. VerifiedUsers Overlay
  Jokerski

  Jokerski
  On your way to fame

  858
  765
  28 oктомври 2010
  Машко
  Прашоци, бели пецива и др. средства за бистрење
  Ајде една проценка, нема 6 месеци како е стара со 4год гаранција.
  Gigabyte GTX 1070 Xtreme Gaming 8GB
   
  На nik0la_ му/ѝ се допаѓа ова.
 2. UnderMyRules

  UnderMyRules
  Gaining Experience

  685
  196
  27 ноември 2008
  Машко
 3. gamer-eddie

  gamer-eddie
  Practice makes perfect

  917
  1,456
  22 Април 2007
  Машко
  profesionalen ebi-veter
  искрено заради копачиве не ја давај испод 500 еврики , дери дур се може
   
  На goranzoran му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Harrabed

  Harrabed
  Practice makes perfect

  1,466
  1,473
  22 Април 2013
  Машко
  Не му се работе
 5. VerifiedUsers Overlay
  Jokerski

  Jokerski
  On your way to fame

  858
  765
  28 oктомври 2010
  Машко
  Прашоци, бели пецива и др. средства за бистрење
  28.000
  Нова е, не е користена.
   
  На Fredy му/ѝ се допаѓа ова.
 6. VerifiedUsers Overlay
  Jokerski

  Jokerski
  On your way to fame

  858
  765
  28 oктомври 2010
  Машко
  Прашоци, бели пецива и др. средства за бистрење
  Ајде 27.000 фиксно, ако не ќе си ја чувам.
   
 7. VerifiedUsers Overlay
  Jokerski

  Jokerski
  On your way to fame

  858
  765
  28 oктомври 2010
  Машко
  Прашоци, бели пецива и др. средства за бистрење
Слични теми
 1. spiritBreaker
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  1,318
 2. Cika
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  913
Вчитување...

Сподели

Вчитување...