Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Gigabyte GTX 1060 3GB Windforce

GreenVlach

Gaining Experience
11 мај 2020
142
81
Скопје
Едниот кулер почна да вади звуци при поголеми температури/обртаи над 70 степени кога ќе се запне графичката (на играње најчесто) претпоставувам дека треба да се менуваат па сакав да прашам има ли негде кај нас да се купат или евентуалн Србија или да ги нарачам од али или па некоја друга интернет страна ?

 

no_retreat

On your way to fame
22 јануари 2011
488
962
би требало да најдеш и кај нас, види на реклама 5 има луѓе што продаваат кулери, aliexpress ти е најевтината варијанта у секој случај.
 

Dajman

Practice makes perfect
19 септември 2020
671
1.073
Едниот кулер почна да вади звуци при поголеми температури/обртаи над 70 степени кога ќе се запне графичката (на играње најчесто) претпоставувам дека треба да се менуваат па сакав да прашам има ли негде кај нас да се купат или евентуалн Србија или да ги нарачам од али или па некоја друга интернет страна ?

Имам земено кулери за Асус Дуал од али, солидни се.
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
46.998
Мислења
972.966
Членови
35.345
Огласи
2.934
Најнов член
bojan.donev
На врв Дно