• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Продадено Gigabyte GTX 1050 TI

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

Bozoo

Gaining Experience
9 јуни 2012
335
343
Decki edna procenka ako moze sakam da ja prodadam grafickava kupena e od nas clen na forumov. Vo top sostojba e.

9750FF57-C73F-4CB3-9A9C-46169020BC2F.jpeg D467E763-0EC4-4C47-A99D-DF074ECE17E9.jpeg
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
42,736
Мислења
831,578
Членови
28,727
Најнов член
Davorsuker1
На врв Дно