Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Gigabyte GTX 1050 Ti Windforce OC 4G

Статус
Затворена за нови мислења.

StalkeR

Guru
5 декември 2009
5.390
6.554
StalkeR додаде нов оглас:

Gigabyte GTX 1050 Ti Windforce OC 4G - 4.000 ден.

Се продава картата, купена од Анхоч пред мислам 4 години. Редовно чистена, користена за офис и чат пат Warzone.
Сликата е директ од ПЦ, ако треба ке ја извадам да видите подобра слика.

Состојба одлична, без никакви проблеми со температури и кулери.

Добивате со кутија како што е купена.

Видете го целиот оглас...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
46.585
Мислења
965.497
Членови
34.956
Огласи
2.660
Најнов член
DragiD
На врв Дно