1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Gigabyte GTX 1050 Ti G1 Gaming 4G со писмена гаранција

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од RagingDemon, 10 Февруари 2019.

 1. RagingDemon

  RagingDemon
  Unbeatable

  6,332
  5,247
  24 Март 2009
  Машко
  Продавам графичка карта Gigabyte GTX 1050 Ti G1 Gaming 4Gb со писмена гаранција од DDStore. Графичката е G1 Gaming верзијата и е во перфектна состојба. Воопшто не е мачена, користена е за лајт гејмање на CS:GO. Доаѓа во оригиналната кутија и со писмена гаранција од ДДСтор до март 2020-та година.
  Цена 7000 денари.
  Може праќање по карго.
  GeForce® GTX 1050 Ti G1 Gaming 4G | Graphics Card - GIGABYTE Global

  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
   
  olikomerc, TylerMkD и на gOJDO им се допаѓа ова.
 2. RagingDemon

  RagingDemon
  Unbeatable

  6,332
  5,247
  24 Март 2009
  Машко
 3. RagingDemon

  RagingDemon
  Unbeatable

  6,332
  5,247
  24 Март 2009
  Машко
Слични теми
 1. Banjifiko
  Одговори:
  18
  Прегледи:
  1,611
 2. Vlecka
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  968
 3. spiritBreaker
  Одговори:
  19
  Прегледи:
  3,306
 4. Bozoo
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  738
 5. Necromancer
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  465
Вчитување...

Сподели

Вчитување...