1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Gigabyte GTX 1050 OC 2GB

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од Вајкинг, 21 Февруари 2017.

 1. VerifiedUsers Overlay
  Вајкинг

  Вајкинг
  Practice makes perfect

  1,010
  1,152
  9 Јуни 2015
  Машко
  Графичката е во одлична состојба, нема писмена гаранција.
  Станува збор за овој модел
  6.000 денари
   
  На Sliderrr, kire_33, shifty и уште 6 други им се допаѓа ова.
 2. goce03

  goce03
  Practice makes perfect

  910
  1,542
  20 Јануари 2015
  Машко
 3. VerifiedUsers Overlay
  Вајкинг

  Вајкинг
  Practice makes perfect

  1,010
  1,152
  9 Јуни 2015
  Машко

Сподели

Вчитување...