1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Gigabyte GeForce GTX 970 4GB Windforce

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од gOJDO, 14 oктомври 2018.

 1. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  9,710
  14,452
  23 Јануари 2008
  диско денсер
  20181014_231257.jpg Продавам комплетно исправна графичка картичка Gigabyte GeForce 970 GTX Windforce 4GB, спакувана во оригиналната кутија, без гаранција.

  Цена: 9000 денари, фиксно

  075 437-061, Кирил
   
  Последна промена: 14 oктомври 2018
  dzunko, gremlin, stranger777 и на уште 1 им се допаѓа ова.
 2. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  9,710
  14,452
  23 Јануари 2008
  диско денсер
 3. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  9,710
  14,452
  23 Јануари 2008
  диско денсер
 4. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  9,710
  14,452
  23 Јануари 2008
  диско денсер
 5. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  9,710
  14,452
  23 Јануари 2008
  диско денсер

Сподели

Вчитување...