1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Проценка GIGABYTE GeForce GTX 760 WindForce 3X OC Rev. 2

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од cgfreak, 24 Мај 2019.

 1. cgfreak

  cgfreak
  Gaining Experience

  259
  237
  1 oктомври 2010
  CG Artist
  Проценка пред да оди на продажба.
  Не е нит копана, нит гејмана, во куќиште со филтри, непушачка просторија.
  GIGABYTE GeForce GTX 760 WindForce 3X OC Rev. 2

  [​IMG]
   
 2. VerifiedUsers Overlay
  Fredy

  Fredy
  Unstoppable

  834
  2,143
  12 oктомври 2014
  Машко
  Edit:
  ~2500
  Не видов дека е 2гб

  Sent from my SM-G955F using Tapatalk
   
  Последна промена: 24 Мај 2019
 3. zipi123

  zipi123
  Gaining Experience

  439
  401
  14 Јануари 2016
  Машко
  3500
  zatoa sto ima uste faci sto prodavaat 750ti za 3000den, so isklucosti sto i baraat i 3500 :)
   
  На goce03 му/ѝ се допаѓа ова.
 4. VerifiedUsers Overlay
  igor_igor

  igor_igor
  Unstoppable

  2,051
  3,002
  2 Септември 2012
  Машко
 5. VerifiedUsers Overlay
  Вајкинг

  Вајкинг
  Practice makes perfect

  982
  1,113
  9 Јуни 2015
  Машко
  Sto ima vrska tie faci so 750ti. Za 3500 se naogja r9 290.

  2700 den e mojata procenka
   
  Последна промена: 24 Мај 2019
  На igor_igor му/ѝ се допаѓа ова.
 6. cgfreak

  cgfreak
  Gaining Experience

  259
  237
  1 oктомври 2010
  CG Artist
Слични теми
 1. Fatal1ty_
  Одговори:
  21
  Прегледи:
  2,237
 2. BaDMaN
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  1,831
 3. MasteR_#0
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  1,389
 4. gOJDO
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  990
 5. gremlin
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  566
Вчитување...

Сподели

Вчитување...