1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Проценка Gigabyte GeForce GTX 1070 Ti Gaming 8G

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од ntb91, 1 Декември 2019.

 1. ntb91

  ntb91
  Gaining Experience

  91
  83
  27 Март 2018
  Машко
  Продавам Gigabyte GeForce GTX 1070 Ti Gaming 8G купена од @gOJDO
  Истечена гаранција. Користена е само за 3Д рендерирање.

  Ја продавам бидејќи имам потреба од RTX технологија за новите софтвери. Беспрекорна состојба, редовно чистена. Оди со оригинална кутија.
   
  Изменето од модератор: 1 Декември 2019
  На gOJDO му/ѝ се допаѓа ова.
 2. VerifiedUsers Overlay
  Pane24

  Pane24
  Unstoppable

  4,405
  3,735
  31 oктомври 2012
  Машко
  Копач на етериум
  15.000 Денари продажна цена.
   
  Изменето од модератор: 1 Декември 2019
  На gOJDO и ntb91 им се допаѓа ова.
 3. itstheigyg

  itstheigyg
  Gaining Experience

  341
  290
  21 Мај 2017
  Машко
  Оваа е Ti
   
  На ntb91 му/ѝ се допаѓа ова.
 4. ntb91

  ntb91
  Gaining Experience

  91
  83
  27 Март 2018
  Машко
  На gOJDO му/ѝ се допаѓа ова.
 5. ntb91

  ntb91
  Gaining Experience

  91
  83
  27 Март 2018
  Машко
 6. ntb91

  ntb91
  Gaining Experience

  91
  83
  27 Март 2018
  Машко
Слични теми
 1. SiPy`
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  739
 2. gOJDO
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  830
 3. gOJDO
  Одговори:
  14
  Прегледи:
  2,749
 4. RagingDemon
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  713
 5. Sludge.Factory
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  558
Вчитување...

Сподели

Вчитување...