1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Gigabyte GeForce GTX 1070 G1 Gaming 8GB

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од gOJDO, 4 oктомври 2018.

 1. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  9,398
  13,466
  23 Јануари 2008
  Манга
  Nick192, Kostic+ и на Lazarko им се допаѓа ова.
 2. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  9,398
  13,466
  23 Јануари 2008
  Манга
  19000, фиксно
   
  На Ace Lud му/ѝ се допаѓа ова.
 3. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  9,398
  13,466
  23 Јануари 2008
  Манга
 4. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  9,398
  13,466
  23 Јануари 2008
  Манга
  ОБНОВА, гаранцијата не е до Јануари 2020 туку до Јуни 2019

  1070_1A.png 1070_2.jpg
   
  Последна промена: 16 oктомври 2018
  Mile Kitic, Kostic+, Astraion и на уште 1 им се допаѓа ова.
 5. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  9,398
  13,466
  23 Јануари 2008
  Манга
  18500 !!! фиксно!
   
  На ImTheDude и zak1711 им се допаѓа ова.
 6. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  9,398
  13,466
  23 Јануари 2008
  Манга
 7. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  9,398
  13,466
  23 Јануари 2008
  Манга
 8. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  9,398
  13,466
  23 Јануари 2008
  Манга
 9. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  9,398
  13,466
  23 Јануари 2008
  Манга
 10. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  9,398
  13,466
  23 Јануари 2008
  Манга
 11. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  9,398
  13,466
  23 Јануари 2008
  Манга
 12. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  9,398
  13,466
  23 Јануари 2008
  Манга
  18400
   
  На Ace Lud му/ѝ се допаѓа ова.
 13. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  9,398
  13,466
  23 Јануари 2008
  Манга
  Гарамвија до Август 2019!!
   
 14. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  9,398
  13,466
  23 Јануари 2008
  Манга
 15. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  9,398
  13,466
  23 Јануари 2008
  Манга
  18000 денари
   
  На Ace Lud и shifty им се допаѓа ова.
Слични теми
 1. SiPy`
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  736
 2. gOJDO
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  828
 3. gOJDO
  Одговори:
  12
  Прегледи:
  2,431
 4. Bozoo
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  742
Вчитување...

Сподели

Вчитување...