Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Gigabyte G32QC

Статус
Затворена за нови мислења.

bristlebac

On your way to fame
21 декември 2020
232
652
Skopje
bristlebac додаде нов оглас:

Gigabyte G32QC - 16.800 ден.

Продавам максимално сочуван монитор, без знаци на користење, гребнатини на пластика, екран или мртви пиксели. Следува со оргинална кутија и преостаната писмена гаранција околу годинаиполовина.
https://www.anhoch.com/product/5998...f_QzMQpBSuqKVxbjl3NkI_enlZh7xYz3FvtrOg-pVQ-IY

Видете го целиот оглас...
 
Последна промена:
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
45.603
Мислења
945.611
Членови
34.089
Огласи
1.975
Најнов член
Di@
На врв Дно