1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Gigabyte Force K85 RGB

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од pacerMK, 4 Март 2018.

 1. pacerMK

  pacerMK
  Gaining Experience

  108
  158
  28 Декември 2015
  Машко
  Студент
  Се продава тастатурата од насловот. Купена е анхоч, користена нешто околу година дена во домашни услови. Гаранција нема, истечена е.
  Нема никаков проблем со тастатурата туку Ја продавам зошто си добив друга на поклон за роденден и сега ми седи така во кутија.
  Тастатурата е со kailh red свичеви и ргб осветлување. Следува со кутија и сите рабојќе од неа.
  Повеќе инфо:

  FORCE K85 | Keyboard - GIGABYTE Global

  Цена: 2300 денари

  Инфо 077 575 146 - Климент

  Само охрид и скопје. По карго не праќам!  Испратено од фиксен.
   

Сподели

Вчитување...