Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

GIGABYTE AORUS GeForce RTX 3070 MASTER 8G

Статус
Затворена за нови мислења.

Delta111

Gaining Experience
23 мај 2010
132
144
Delta111 додаде нов оглас:

GIGABYTE AORUS GeForce RTX 3070 MASTER 8G - 480 €

Се продава GIGABYTE AORUS GeForce RTX 3070 MASTER 8G.

Купена од CU минатата година со гаранција до 2025.

Доаѓа со кутија, во одлична состојба, користена во соба на непушач.

Видете го целиот оглас...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Онлајн членови

Статистика

Теми
47.082
Мислења
974.214
Членови
35.390
Најнов член
lefkova.e
На врв Дно