Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Продадено Gigabyte Aorus 15 XE4 лаптоп

Статус
Затворена за нови мислења.

TouchIT

On your way to fame
9 јули 2018
748
506
TouchIT додаде нов оглас:

Gigabyte Aorus 15 XE4 лаптоп - Проценка

Здраво дечки, ќе ве молам за проценка за одлично сочуван лаптоп Gigabyte Aorus 15 XE4 (има само мали траги од користење врз задниот капак), активно користен е многу малку, со преостаната локална гаранција од 1 година и 1 месец и 4 години на рам меморија, лаптопот доаѓа со полнач, без кутија. Купен е нов за 146490 денари

Спецификации:
 • CPU: Intel 12th Gen Intel® Core™ i7-12700H 14 Cores
 • Memory: 64GB DDR4 3200MHz (2 плочки од по 32GB Kingston)
 • Storage:1TB NVMe PCIe Gen4 SSD...

Видете го целиот оглас...
 

TylerMkD

Guru
7 ноември 2014
4.336
9.085
Горе доле гледам актуелен хардвер, би рекол -20% од сегашна продажна цена, ако не е на лагер од купената.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Онлајн членови

Статистика

Теми
46.118
Мислења
955.826
Членови
34.517
Огласи
2.321
Најнов член
kristen885
На врв Дно