1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

GIGABYTE 1050 WINDFORCE OC 2G

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од shifty, 20 Август 2018.

 1. VerifiedUsers Overlay
  shifty

  shifty
  Модератор

  1,009
  1,316
  5 Септември 2009
  GIGABYTE 1050 Windforce OC 2G - 7.000 ден.

  GV-N1050WF2OC-2GD - Верзија со 2х кулери + комплетен backplate.
   
  На Astro му/ѝ се допаѓа ова.
 2. VerifiedUsers Overlay
  shifty

  shifty
  Модератор

  1,009
  1,316
  5 Септември 2009
  6.500 ден. фиксна
   
  На gOJDO му/ѝ се допаѓа ова.
Слични теми
 1. The_Witch_Hunter
  Одговори:
  29
  Прегледи:
  2,514
Вчитување...

Сподели

Вчитување...