Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Гигабитна мрежна картичка со 4 LAN RJ45 порти

Статус
Затворена за нови мислења.

bogdan.j

Gaining Experience
16 февруари 2018
142
400
Гостивар
ntpmk.net
bogdan.j додаде нов оглас:

Гигабитна мрежна картичка со 4 LAN RJ45 порти - Проценка

Доколку има некој гигабитна мрежна картичка со 4 LAN RJ45 порти за продавање пишете. Исто така картичката треба да биде со low profile bracket.

Пребарав низ нашиве продавници ништо нема.

Видете го целиот оглас...
 

HardCorec

Unbeatable
4 ноември 2013
3.537
5.378
HardCorec's setup  
Processor & Cooler
Intel i7 4790
Motherboard
Asus B85 Pro Gamer
Storage
SSD Kingston 240 & 480gb
PSU
Cooler Master B500
RAM
HyperX Beast 4x4gb 1600mhz
Video card
Radeon RX570 4gb gddr5
Case
Cooler Master HAF
Mouse
Asus Echelon
Keyboard
Cooler Master Storm
Monitor
Philips 276E
OS
Windows 10 Pro 64bit
Каде најде и по која цена,? (ако не е тајна)
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
46.093
Мислења
955.286
Членови
34.499
Огласи
2.305
Најнов член
User28472
На врв Дно