1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Ги помал сите добронамерници за помош

Дискусија во форумот 'Генерална дискусија' започната од DeluXe-MkD, 12 Јануари 2014.

 1. DeluXe-MkD

  DeluXe-MkD
  Баниран/a

  54
  3
  4 ноември 2012
  Ми треба OpenGraph за 1.5 што работи , однонсо што ја има користено и работи , бидно ми е да име og:image , og: description , og:title , го молам да прати ПП
  Поздрав
   

Сподели

Вчитување...