• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

GG-Client

  • Ја почнал/а темата
  • #1

NoLander

Intern
11 ноември 2007
216
15
Дали некој знае зошто GG-Client стартуван со wine не ми се исцртува цел само горе десниот агол го исцтрува
 
  • Ја почнал/а темата
  • #4

NoLander

Intern
11 ноември 2007
216
15
wine-0.9.52
Ima luge koj im raboti i toa mnogu
raboti polvina problemot e vo isctrucanjeto inaku mi pisat ilzeguva pola prozorec isto taka koga nekoj ide online mi dava cel prozorec kako vo win
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,722
Мислења
856,079
Членови
29,737
Најнов член
M123xyz
На врв Дно