• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Geoguessr.com

Ragnar

Practice makes perfect
9 декември 2015
1.591
1.754
Macedonia
Ragnar's setup  
Processor & Cooler
AMD Ryzen 3 2200G
Storage
Samsung 850 EVO 500 GB SSD
RAM
8 GB
Monitor
DELL S2419H
OS
Windows 10 Pro
Не разбирам што треба да правам :)
 

Ragnar

Practice makes perfect
9 декември 2015
1.591
1.754
Macedonia
Ragnar's setup  
Processor & Cooler
AMD Ryzen 3 2200G
Storage
Samsung 850 EVO 500 GB SSD
RAM
8 GB
Monitor
DELL S2419H
OS
Windows 10 Pro
Ама немаше никој активен.
 
6 ноември 2012
1.865
1.904
Скопје
-={K-O-R-U-N}=-'s setup  
Processor & Cooler
AMD Ryzen 3700X / AMD Wraith Prism Cooler
Motherboard
ASUS ROG STRIXX B450-F
Storage
Kingston KC2000 NVMe PCIe SSD
PSU
Corsair HX1000 (full modular)
RAM
2 x 8gb G-SKILL Trident Z RGB
Video card
Gigabyte GTX 1080 ti Aorus Extreme
Case
Lian-Li Lancool 215
Mouse
Razer Mamba Elite
Keyboard
Custom TKL Mechanical
Audio
Asus Delta Core \ HyperX USB Amp
Monitor
BenQ PD3200Q 32" \ Dell U27" \ Dell U27"
OS
Windows 11 Pro

goramn

Gaining Experience
6 март 2021
65
136
Кочани
Ова ми е рекордот на мапа/локација Македонија. Како дечкиве за 2 минути успеат да се снајдат секоја чест. Дур не најдам патоказ не знам кај сум, а често те фрла скроз рандом на сред држава.

1642975920418.png
 
Последна промена:

Fatal1ty_

Großmeister
28 февруари 2008
22.688
30.119
kalco.ru
Ова ми е рекордот на мапа/локација Македонија. Како дечкиве за 2 минути успеат да се снајдат секоја чест. Дур не најдам патоказ не знам кај сум, а често те фрла скроз рандом на сред држава.
Имаат чит не им се замарај, нека не ти го уништуваат уживањето игнорирај ги.
Иначе еве ти моја мапа од скопје пробај колку го знаеш главниот град. :) GeoGuessr - Only Skopje
 

joBs0

Gaining Experience
13 септември 2019
81
113
Имаат чит не им се замарај, нека не ти го уништуваат уживањето игнорирај ги.
Иначе еве ти моја мапа од скопје пробај колку го знаеш главниот град. :) GeoGuessr - Only Skopje

Имаш една локација во Словакија или Словенија не сум сигурен, провери, од прва си реков нема шанси ова да е Македонија, беше ептен чисто по улициите.

Со малце испотење гзот, и памтење на точни локации(учење од грешките), ви поставив добар рекорд, од 25к за 2 min, 35 sec.
 

Нови мислења

Последни Теми

Онлајн администрација

Статистика

Теми
43.668
Мислења
889.315
Членови
31.509
Огласи
36
Најнов член
CapeNov
На врв Дно