• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Genius NewSketch 1212HRII

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #6

kapkavino

Intern
13 мај 2007
43
0
www.stipfashion.com
Na rabota rabotam so NewSketch 1212HRII, pa da videme za po doma kako ke se pokaze NewSketch 1212HRIII (trojkata verzija :) ).Inace koj znae da si raboti so vakvi tabli - cuda mozat da se napravat. Fala Andrijeski za informacijata sto mi ja dade. pozdrav.
 

Andrijeski

Gaining Experience
1 март 2007
2,599
65
andrijeski.net
Нема проблем :D

Инаку да, знам дека можат.. Затоа и ме заинтересира.. Ама кај да се најде време и за тоа :( Во некои подобри времиња можеби
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44,040
Мислења
855,051
Членови
29,646
Најнов член
ununu
На врв Дно