Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Genesis Thor 300TKL RGB - Red switches

Статус
Затворена за нови мислења.

StalkeR

Guru
5 декември 2009
5.388
6.548
StalkeR додаде нов оглас:

Genesis Thor 300TKL RGB - Red switches - 1.700 ден.

Се продава тастатурава, користена неполни 12ч и стои во кутија.
Гаранцијата мислам дека штотуку истече или можеби уште нешто има(ке проверам да ја најдам)
Состојба 9.8/10, фабричко пакување

Видете го целиот оглас...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Онлајн членови

Статистика

Теми
46.551
Мислења
964.842
Членови
34.923
Огласи
2.635
Најнов член
williamshakespeare30
На врв Дно