Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Продадено Genesis Gaming Xenon 220

Статус
Затворена за нови мислења.

Rejzerot

Practice makes perfect
19 мај 2022
584
1.006
Скопје
Rejzerot додаде нов оглас:

Genesis Gaming Xenon 220 - 400 ден.

Продавам глушец Genesis Gaming Xenon 220 ,глушецот е користен неполни 8 месеци,доаѓа во фул пакување,без знаци на користење и е потполно 100% исправен,гаранцијата е помината имаше само 6 месеци гаранција (сеуште ја чувам фискалната и документот од гаранцијата).Сликите се од глушецот,и да напоменам дека глушецот е Silent button switches.Цената е 400 денари фиксна цена.

Контакт ПП

Specification:
Maximum resolution: 6400 DPI
Specialized: For Gamers
Resolution: 500 - 6400 DPI
Sensor: Optic...

Видете го целиот оглас...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
46.585
Мислења
965.495
Членови
34.956
Огласи
2.660
Најнов член
DragiD
На врв Дно